Asystent/Asystentka z Językiem Niemieckim

Oferta pracy z dnia: 2018/08/11
Oferta ważna do dnia: 2018/09/10
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: AAZ/KIEŁ/072018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się gospodarowaniem odpadów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY:

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie do urlopu
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • służbowy telefon oraz komputer

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość j. niemieckiego minimum na poziomie B1/B2 – wymóg konieczny
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Word
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoki poziom kultury osobistej
  • zaangażowanie w realizowanie powierzonych obowiązków
Znajomość programu Excel będzie dodatkowym atutem.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą Sekretariatu Biura Zarządu
  • koordynowanie terminarzu spotkań Zarządu oraz przygotowywanie różnego rodzaju spotkań biznesowych
  • sporządzanie drobnych tłumaczeń
  • sprawowanie pieczy nad dokumentacją firmową
Więcej informacji pod numerem telefonu: 91 430 27 24 lub 504 862 868 – zapraszam do kontaktu -Agata.