Asystent/ka ds. Administracyjno-Finansowych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: AAF/2017/OW
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą asfaltu, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer Referencyjny AAF/2017/OW

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa biura,
  • Zarządzanie korespondencją i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (kurierzy, dostawcy),
  • Dbałość o dostęp do niezbędnych materiałów biurowych,
  • Wsparcie zespołu w administracyjno – finansowej obsłudze zamówień,
  • Wystawianie faktur i wprowadzanie danych do systemu,
  • Archiwizacja dokumentów;

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office: World, Excel, Power Point,
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP Optima, będzie dodatkowym atutem;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość poznania ciekawej branży i rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia służbowe (laptop, telefon komórkowy);

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.