Audytor inwentaryzacji Zielona Góra

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/09/22
Oferta ważna do dnia: 2019/10/22
Pracodawca: Job Outsourcing
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: AI/ZielonaGóra092019/MW
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Szukasz dodatkowej pracy?
To świetnie!
Szukamy właśnie Ciebie!
Kiedy? – wiele terminów do wyboru.
Gdzie? – różne sklepy do wyboru (od saloników prasowych, przez sklepy odzieżowe po duże hipermarkety).
Co będziesz robić? Głównym zadaniem jest liczenie towaru w sklepie za pomocą skanera elektronicznego. Szkolenie przeprowadzone będzie przed zleceniem.
Wymagania:
– ukończony 18 r.ż.
– dyspozycyjność i chęć do pracy
DODATKOWE BENEFITY
Karta multisport
Idź na min. 3 inwentaryzacje w miesiącu (min. 15h) i korzystaj z karty MultiSport za 74 zł/m-c. Zapoznaj się z Regulaminem programu.
Premia za kumpla
Zachęć kumpli do udziału w inwentaryzacjach. Za każdą osobę, która z Twojego polecenia pójdzie po raz pierwszy na inwentaryzację, zgarniesz 10 zł brutto. Znajomych zgłoś mailowo Specjaliście, podając imię, nazwisko, termin i miejsce inwentaryzacji.
Premia za frekwencję
Weź udział w min. 5 inwentaryzacjach w miesiącu, a za każdą z nich oraz każdą kolejną przepracowaną w danym miesiącu inwentaryzację otrzymasz dodatkowo 5 zł brutto, czyli łącznie min. 25 zł brutto.
Osoby zainteresowane prosimy o podanie swoich danych: imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail. Prosimy nie przesyłać CV!

KONTAKT DO SPECJALISTÓW:
Martyna Wiśniewska martyna.wisniewska@strefajob.pl 504 179 602
Marta Przespolewska marta.przespolewska@strefajob.pl 507 952 543