Dyrektor Zarządzający (branża produkcyjna)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • realizacja celów biznesowych, nawiązywanie kontaktów handlowych
  • planowanie celów sprzedażowych
  • nadzorowanie działu księgowości
  • nadzór nad pracą działu projektowania, produkcji, działu operacyjnego, wspieranie ich działań
  • zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi Klientami
  • nadzór nad funkcjonowaniem firmy w Polsce
  • nadzór nad promocją, marketingiem, dostawą i jakością produktów
  • zapewnienie terminowych realizacji projektów
  • nadzór nad projektami, monitorowanie cyklu produkcji
  • nadzór nad kondycją finansową firmy, zarządzanie budżetem
  • nadzorowanie zewnętrznych firm współpracujących
  • budowanie silnego zespołu, wspieranie pracowników
  • nadzorowanie wyników finansowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pokrewnej branży,
  • 15  lat doświadczenia na  stanowiskach menedżerskich
  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i zagranicą
  • przedsiębiorczość
  • umiejętność prowadzenia ważnych rozmów i prezentacji, umiejętność wystąpień publicznych
  • znajomość polskiego prawa
  • zdolności analityczne
  • doskonała komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • stabilną pracę
  • możliwość rozwoju
  • samochód służbowy