Elektryk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: REUSS-SEIFERT Production
Miejsce pracy: Nowa Sól, Zielona Góra, Bytom Odrzański, Żary
Numer referencyjny: E/05/2018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

REUSS-SEIFERT Production jest niemiecką, wiodącą firmą w dziedzinie akcesoriów budowlanych z ponad 100-letnią tradycją na rynku. Od 2017 roku główna siedziba REUSS-SEIFERT Production znajduje się w Nowej Soli,

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk Przemysłowy

Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki na stanowisku:

Naprawa maszyn zgodnie ze specyfikacją producenta.Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych.Utrzymanie instalacji elektrycznych, automatyki i oświetlenia.Identyfikacja problemów elektrycznych.Naprawa lub wymiana przewodów, sprzętu lub urządzeń.

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub elektromechanika.Uprawnienia elektryczne SEP.Umiejętność czytania schematów elektrycznych.Komunikatywność i zaangażowanie w pracę.Gotowość do pracy w systemie zmianowym.Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem.

Firma oferuje:

Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju.Koleżeńską atmosferę i wsparcie.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.