Frezer

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Relpol
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Frezer

Główne zadania:  wykonywanie prac frezarskich zgodnie z technologią i dokumentacją konstrukcyjną,  dokonywanie pomiarów warsztatowych na stanowisku pracy, realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, współpraca z innymi działami w zakresie technologii wykonywanych prac.

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność obsługi frezarek CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość programów: Word, Excel, AUTOCad
  • zdolności manualne
  • dokładność, cierpliwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny .

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres e-mail.