HANDLOWIEC – sprzedaż bezpośrednia. Podstawa + premia.

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MEDIATOR SP.J.
Miejsce pracy: Gorzów Wlkp., Zielona Góra
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Opcje dodatkowe: Program 50+

Kancelaria Prawna Mediator

Kancelaria Prawna Mediator zajmująca się usługami prawnymi, w związku z rozwojem poszukuje HANDLOWCÓW, ukierunkowanych na sukces. Wykształcenie i wiedza prawnicza nie są wymagane. Doświadczenie sprzedażowe – preferowane. Dla osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej lub gotowej podjąć nowe wyzwanie.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów,

  • wstępna obsługa : zawarcie umowy i zebranie dokumentacji,

  • raportowanie wyników oraz planowanie pracy,

  • uczestniczenie w akcjach marketingowych kancelarii,

  • pozyskiwanie współpracowników,

  • dla aktywnych organizowanie grupy sprzedażowej

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • mobilność,

  • motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe lub branżowe (odszkodowania)

  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • stała kwota wynagrodzenia i premia,
  • umowa z wynagrodzeniem godzinowym,
  • zwrot kosztów dojazdu lub samochód służbowy dla najlepszych,
  • bezpłatne szkolenie i materiały,
  • dla aktywnych wsparcie w postaci klientów do obsługi,
  • pomoc managera w strukturze,
  • elastyczny czas pracy
  • indywidulane warunki dla handlowców z branży oraz dla doświadczonych