Inżynier Projektu /Kierownika Budowy

Oferta pracy z dnia: 2019/09/20
Oferta ważna do dnia: 2019/10/21
Pracodawca: CNS Sp.zo.o Sp.k
Miejsce pracy: Zielona Góra
Rodzaj pracy: Inna
Forma zatrudnienia: Inna

Firma budowlana CNS Sp.zo.o Sp.k z Zielonej Góry, która realizuje inwestycje na terenie kraju, poszukuje do pracy:

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna organizacja oraz koordynacja prowadzonych robót
    Codzienny nadzór nad prowadzonymi robotami
    Planowanie robót, dostaw materiałów, koordynacja wykonawców
    Prowadzenie budowy z zapewnieniem przestrzegania przepisów BHP
    Nadzór nad jakością, terminowością prac zgodnie z przepisami, projektem, sztuką budowlaną
    Współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego
    Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji budowy
  • Planowanie realizacji projektu
  • Kalkulacja kosztów,
  • Odpowiedzialność za zespół realizacyjny,
  • Odpowiedzialność za rozdzielenie obowiązków,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie kosztów przypisanych do projektu wynikających z obsługi tego projektu,
  • Raportowanie postępu inwestycji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia w budownictwie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i planowania
  • Samodzielności i decyzyjności
  • Umiejętność posługiwania się programem Excel
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania kontraktami budowlanymi w branży
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Zorientowanie na realizację zadań

Dodatkowo mile widziane będą uprawnienia kierownika budowy

  • Ciekawą pracę w firmie budowlanej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zgranym, kompetentnym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Samochód, komputer, telefon służbowy

Miejsce pracy: Sosnowiec (od 15.X.2019)

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV z dopiskiem INŻYNIER PROJEKTU/KIEROWNIK BUDOWY

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

0683609327
Email: kadry@intrasa.pl