Kierownik działu konstrukcji stalowych / Technolog

Oferta pracy z dnia: 2018/01/08
Oferta ważna do dnia: 2018/02/08
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RPR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RPR działa na rynku nie przerwalnie od 1991 roku. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

✓ sporządzanie rysunków technicznych w zakresie konstrukcji stalowych, oraz spawania,
✓  przygotowywanie technologii wykonania konstrukcji stalowych, oraz spawania,
✓  przygotowanie dokumentacji technicznej, ofertowej i wykonawczej,
✓  przygotowanie technologii wykonania wyrobu,
✓  analizowanie dokumentacji technicznej,
✓  opracowanie kalkulacji ofertowej.

Wymagania:

✓ Wykształcenie wyższe techniczne,
✓  Znajomość z procesów: spawania, gięcia, CNC,
✓  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych,
✓  Mile widziane doświadczenie w pracach warsztatowych,
✓  Mile widziana znajomość normy ISO 9001,
✓  Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego,
✓  Znajomość podstaw obsługi programów do tworzenia rysunków technicznych – CAD,
✓  Doświadczenie z zakresu utrzymania ruchu oraz nadzoru nad sprzętem spawalniczym,
✓  Rzetelność, uczciwość, dokładność, innowacyjność,
✓  Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

✓ Umowa o pracę,
✓ Pracę w firmie z tradycją o stabilnej pozycji na rynku,
✓ Atrakcyjny system wynagrodzeń,
✓ Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
✓ Niezbędne narzędzia pracy,
✓  Przyjazną atmosferę w wspierającym się zespole,
✓ Możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres:

Kontakt:
Ul. Sulechowska 14c
Zielona Góra
Email: pwrpr@rpr.zgora.pl