Kierownik sklepu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Słoneczko S.A.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Szukamy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra, ul. Lisia

Zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
  • dbałość o estetyczny wygląd sklepu i właściwą ekspozycję towarów.

Wymagania:

  •  doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •  umiejętność zarządzania zespołem,
  •  minimum wykształcenie zawodowe,
  •  znajomość rynku artykułów spożywczych,
  •  sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
  •  komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  •  zatrudnienie na umowę o pracę,
  •  pracę w prężnie działającym zespole,
  •  szkolenia zawodowe,
  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail za pomocą formularza kontaktowego lub poprzez kontakt telefoniczny.