Kierownik Zakładu – Zielona Góra

Oferta pracy z dnia: 2018/11/30
Oferta ważna do dnia: 2018/12/30
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się gospodarowaniem odpadów przemysłowych i komunalnych oraz obsługą separatorów, poszukujemy Kierownika do nowego zakładu w Kiełczu k. Nowej Soli.

OCZEKIWANIA:

  • motywacja do zdobycia świadectwa kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami – w przeciągu pół roku
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze ochrony środowiska
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

ZADANIA:

  • sprawowanie kontroli nad prawidłową działalnością oraz rekultywacją składowiska odpadów
  • koordynowanie wykonywanych zadań grupy pracowników
  • prowadzenie stosownej dokumentacji
  • sporządzanie umów dla Kontrahentów

OFERUJEMY:

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie + premię uznaniową
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. świadczenia socjalne, dostęp do opieki medycznej
  • szkolenia branżowe
  • możliwość zdobycia świadectwa kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami

Dodatkowe informacje

91 430 27 24
Email: a.wroblewska@ksservice.pl