Mechanik / Elektromechanik

Oferta pracy z dnia: 2018/01/08
Oferta ważna do dnia: 2018/02/08
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RPR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RPR działa na rynku nie przerwalnie od 1991 roku. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

✓ Weryfikacja usterek,
✓ Montaż, naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach,
✓ Obsługa urządzeń warsztatowych.

Wymagania:

✓ Wykształcenie kierunkowe: zawodowe/średnie techniczne,
✓ Udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektromechanika,
✓ Praktyczna znajomość technologii napraw samochodów,
✓ Znajomość zagadnień mechaniki i elektryki samochodowej,
✓ Dokładność, rzetelność, uczciwość,
✓ Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

✓ Umowę o pracę,
✓ Pracę w firmie z tradycją o stabilnej pozycji na rynku,
✓ Atrakcyjny system wynagrodzeń,
✓ Niezbędne narzędzia pracy,
✓ Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
✓ Przyjazną atmosferę w wspierającym się zespole,
✓ Możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres:

Kontakt:
Ul. Sulechowska 14c
Zielona Góra
Email: pwrpr@rpr.zgora.pl