Operator maszyn produkcyjnych

Oferta pracy z dnia: 2019/02/08
Oferta ważna do dnia: 2019/03/01
Pracodawca: VP Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: 2019/OM
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

VP Polska, członek VP-Group, jednego z wiodących w Europie producentów toreb papierowych ,samoprzylepnych kopert kurierskich i kopert ochronnych oraz opakowań sterylnych dla branży medycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Żagań

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych w zakładzie pracy
  • zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi
  • zapewnienie zaopatrzenia linii produkcyjnej w surowce
  • nadzór nad sprawnością techniczną maszyn
  • optymalizacja wydajności procesu produkcyjnego
  • utrzymanie czystości oraz gotowości pracy maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne ( najlepiej mechatroniczne, ślusarskie itp.) lub zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość automatyki przemysłowej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego ewentualnie języka angielskiego
  • dyspozycyjność ( praca w systemie 3-zmianowym )

  • praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności
  • styczność z nowoczesną technologią
  • stabilne warunki zatrudnienia

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV, list motywacyjny) z zaznaczeniem numeru referencyjnego i klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 68-100 Żagań, ul. Lotników Alianckich 65 zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji w ciągu dwóch lat od złożenia mojej oferty zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”.

Informujemy, że Administratorem danych jest VP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 68-100 Żagań, ul. Lotników Alianckich 65. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane, oraz że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

VP Polska Sp. z o.o.

ul. Lotników Alianckich 65

68-100 Żagań

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Kontakt:
Email: edyta.bielawska-walendzik@vp-group.pl