OPERATOR MASZYNY CNC w drewnie

Oferta pracy z dnia: 2018/01/11
Oferta ważna do dnia: 2018/02/11
Pracodawca: Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Dla naszego Klienta działającego w zakresie produkcji konstrukcji drewnianych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: OM/2018/ML

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Wykonywanie elementów według załączonej dokumentacji i procesu technologicznego;
  • Obsługa i ustawianie maszyn CNC do drewna;
  • Obróbka drewna i materiałów drewnopodobnych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC do obróbki drewna;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, ale nie wymagana;
  • Mile widziane wykształcenie o specjalności obróbka skrawaniem lub technologii drewna;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bardzo dobre warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w firmie na silnej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • Możliwości kariery i profesjonalnego rozwoju;

Zaainteresowane osoby zapraszamy do wysłania aktualnego cv za pomocą ,,aplikuj”.

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Email: mw@mostwanted.pl