Operator urządzeń CNC w dziale narzędziowni

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: P. W. Masterchem S. J.
Miejsce pracy: Przylep – Zielona Góra
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jesteśmy jednym z czołowych producentów opakowań i preform PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do działu technicznego:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac na urządzeniach elektrodrążarki, tokarki,

  • technolog, programista urządzeń CNC.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektronika, automatyka, mechanika),

  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • kreatywność,

  • asertywność i dyspozycyjność pracownika.

  • b. dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie,

  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę,

  • możliwość rozwoju,

  • przyuczenie na dane stanowisko,

  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa.