Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Perfect Ochrona Mienia i Osób Spółka z o.o
Miejsce pracy: Zielona Góra
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1850
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:

  • Realizowanie strategii handlowej i marketingowej na powierzonym terenie

  • Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi klientami firmy

  • Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy

  • Negocjowanie warunków handlowych i podpisywanie standardowych umów o współpracy

  • Realizacja planów sprzedażowych i zadaniowych

  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • Dynamizmu i energii w działaniu

  • Samodzielności

  • Umiejętności budowania relacji z klientami

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy

  • Zdolności negocjacyjnych

  • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w kierowaniu pojazdami

  • Znajomość rynku będzie dodatkowym atutem