Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: ZIELONA GÓRA, ŻARY
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

EUROTAX OKNA DRZWI BRAMY ROLETY

Firma z branży stolarki otworowej, działająca na lokalnym rynku od ponad 20 lat, posiadająca salony sprzedaży w kilku miastach zachodniej części województwa poszukuje pracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Obowiązki:

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w dużej mierze opierać się będzie o pracę w terenie polegającą na pozyskiwaniu nowych Klientów. Do osoby zatrudnionej będzie należeć kompleksowa obsługa Klienta w procesie sprzedaży, jak również po. W zależności od potrzeb praca będzie również odbywać się stacjonarnie w biurze.

Wymagania:

Oczekiwania

– doświadczenie w pracy na tożsamym lub podobnym stanowisku – mile widziane

– min. wykształcenie średnie, mile widziane wyższe z zakresu

– znajomość języka niemieckiego

– dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych

– lojalność i zaangażowanie w pracę

– otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista

– umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej

– zdolność logicznego myślenia

Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na

rynku (umowa o pracę), niezbędne do pracy narzędzia, miłą atmosferę oraz możliwość

uczestniczenia w szkoleniach z zakresu sprzedawanych produktów.