Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jesteśmy rozpoznawalną i liczącą się grupą firm z branży sprzedaży hurtowej i obsługi serwisowej elektronarzędzi i narzędzi precyzyjnych. W związku z rozszerzeniem oferty rynkowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży wybranych marek elektronarzędzi  do małych i średnich sklepów specjalistycznych (narzędzia, wyposażenie domu, ogród, itp.). Do jej głównych zadań będzie należało min.:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów – rozwój sieci sprzedaży.
  • Budowanie i utrzymywanie prawidłowych relacji z istniejącymi klientami.
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów.
  • Realizacja akcji promocyjnych, bieżąca komunikacja z klientami, zgodnie procedurami firmy,
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń.

Wymagania:

Poszukujemy osób:

  • Z wykształceniem średnim (mile widziane wyższe techniczne).
  • Z minimum dwuletnim doświadczeniem sprzedażowym na stanowisku przedstawiciela handlowego.
  • Ze znajomością lokalnego rynku narzędzi/elektronarzędzi (mile widziane).
  • Z doświadczeniem w sprzedaży do sklepów detalicznych (mile widziane).
  • Komunikatywnych, o wysokich zdolnościach interpersonalnych.
  • Samodzielnych, ambitnych, pracowitych, konsekwentnych.
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, tablet.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy i awansu.