Spawacz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: Sp/037/ML
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:ObowiązkiZadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych

WymaganiaWymagania:

  • Uprawnienia oraz doświadczenie do spawania metodą MAG,
  • uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą TIG – mile widziane,
  • aktualna książeczka spawacza,
  • doświadczenie w wykonywaniu spoin podlegających badaniom nieniszczącym,
  • umiejętność spawania spoin oraz blach czarnych.

OferujemyOferujemy:

  • umowę o pracę (czas nieokreślony po okresie próbnym),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • premie miesięczne oraz dodatki funkcyjne,
  • pełny pakiet szkoleń stanowiskowych,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • korzystne warunki pakietu relokacyjnego,
  • duże możliwości awansu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
MIEJSCE PRACY: WROCŁAW