specjalista do spraw: utrzymania infrastruktury drogowej zasilanej energią elektryczną

Oferta pracy z dnia: 2019/07/02
Oferta ważna do dnia: 2019/08/02
Pracodawca: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Główne zadania:

  • analizowanie stanu technicznego infrastruktury oświetlenia drogowego oraz innych urządzeń związanych z funkcjonowaniem drogi, zasilanych energią elektryczną,
  • gromadzenie i aktualizowanie danych dotyczących infrastruktury drogowej zasilanej energią elektryczną,
  • opiniowanie projektów budowy i przebudowy infrastruktury drogowej zasilanej energią eklektyczną realizowanych przez Oddział i innych inwestorów,
  • załatwianie spraw formalnych związanych z przyłączeniem do sieci oświetlenia drogowego lub innej infrastruktury drogowej zasilanej energią elektryczną,
  • przygotowywanie materiałów do postepowań przetargowych na dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej oraz utrzymanie infrastruktury zasilanej energią eklektyczną,
  • współpraca z Rejonami, innymi wydziałami, Gminami oraz zakładami energetycznymi w zakresie utrzymania infrastruktury zasilanej energią elektryczną,
  • przeprowadzanie kontroli dróg utrzymywanych w systemie „Utrzymaj Standard”.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne o kierunku: elektrycznym lub elektrotechnicznym lub elektroenergetycznym lub energetycznym,
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok w obszarze energetyki lub dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej lub infrastruktury drogowej zasilanej energią elektryczna
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • znajomość przepisów ustaw: drogach publicznych, prawo energetyczne, prawo zamówień publicznych, prawo budowlane, kodeks postępowania administracyjnego;
  • znajomość sieci dróg województwa lubuskiego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok w obszarze drogownictwa
  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat. B
  • kopia uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

Terminy i miejsce składania dokumentów

  • Dokumenty należy złożyć do: 12.07.2019
  • Decyduje data: wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    GDDKiA Oddział w Zielonej Górze
    ul. Boh. Westerplatte 31
    65-950 Zielona Góra
  • lub elektronicznie na e-mail podany do kontaktu

Informacje dodatkowe:

Osoby chcące wziać udział w naborze proszone sa o dostarczenie do urzędu kompletu dokumentów opisanych w ogłoszeniu. Jest to warunek konieczny do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Szczegóły oferty:

nabory.kprm.gov.pl/lubuskie/zielona-gora/specjalista,50222

Kontakt:
Bohaterów Westerplatte 31
Zielona Góra
Email: zielonagora.rekrutacja@gddkia.gov.pl