Specjalista ds. sprzedaży w terenie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: SDS/051/MPA
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra i okolice

Zadania:

  • Rozwijanie długofalowych relacji z klientem B2B i B2C
  • Budowanie i wzmacnianie komunikacji międzynarodowych marek
  • Efektywne wprowadzenie na rynek nowych produktów firmy
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub status studenta
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Cechuje Cię umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B min. rok

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet szkoleń na start
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w różnych działach firmy
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Opieka medyczna, karta Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy: Ford Focus (z możliwością wykorzystywania prywatnie), iPhone, iPad