Zielona Góra – pracownik hurtowni

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/01/24
Oferta ważna do dnia: 2018/02/24
Pracodawca: Polski HR - A - Trybut SA., Agnieszka Wolęcka
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Opis firmy:Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Polski HR-A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obowiązki:– obsługa magazynu – przygotowywanie i kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
– obsługa dokumentacji magazynowej
– prace kasjerskie
– wystawianie faktur
Wymagania:– dyspozycyjność i chęć do pracy
– dokładność i odpowiedzialność
– umiejętność obsługi komputera
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności – warunek konieczny
– książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
– umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
– atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
– pracę w przyjaznej atmosferze
– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

Kontakt:
ul. Bohaterów Września 82
Kraków
785058134
785058134
Email: agnieszka.wolecka@polskihr.pl